Jak Genta funguje?

Získejte přehled o používaných aplikacích, nákladech nad nimi, jejich využívání a snižte si výdaje.

1) Získáte přehled o všech aplikacích

V rámci implementace Genty zjistíme veškeré informace o nástrojích, které používáte. Vyčteme vše z faktur nebo výpisu z bankovního účtu. Není potřeba žádný workshop, kde si budete vzpomínat, co jste si kdy koupili.


3) Pomáháme vám optimalizovat portfolio

Máte k dispozici Genta Agenta, který vám poradí, které nástroje máte dobře nastavené, u kterých máte rezervy a identifikuje případný prostor pro zlepšení. Agent vám rovnou pomůže s nákupem další licence nebo s přidáním dalšího uživatele do systému.


5) Propojíme systémy

Online nástroje mají velkou sílu. Větší ale mají, pokud se propojí. Genta vám navrhne možná propojení aplikací dle současných trendů na trhu. Vy tak budete využívat portfolio nástrojů naplno.

2) Automatizujeme budoucí přehledy

Budoucí platby za nástroje jedou na autopilota. Získáváte přehledy v reálném čase. Víte, kolik za nástroje platíte, kolik jste už zaplatili a kolik ještě zaplatíte do konce roku. Genta vám může odhalit i ceny podobných nástrojů pro porovnání.


4) Upozorníme na nutnou reakci

Genta vás upozorní na situace v blízké budoucnosti, na které je potřeba reagovat. Ať už je to ukončení trialu, obnova licence, nová funkce nebo třeba to, zda se vyplatí změnit měsíční platby za licence za ty roční, abyste uspořili.


6) Sloučíme platby na jednu fakturu za vše

Něco se platí měsíčně, něco ročně, něco kartou, něco v dolarech. Získejte vše na jedné faktuře. A klidně v českých korunách. Budete mít jeden účetní doklad a vaše účetní vás bude o to víc milovat.

Nejlepší je to vidět naživo. Domluvte si online ukázku Genty. Konečně můžete mít přehled o všech svých aplikacích.